Küpe

En dikkat çekici aksesuarlar arasında yer alan küpeler, farklı tasarım çizgileriyle öne çıkar. Özel günler ve kıyafet kombinleri için son derece önemli bir nokta olan küpe seçimi, çok daha etkileyici ve çekici görünmenize yardımcı olur. Butiko’nun harika küpe modelleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz imajı kolayca oluşturabilir, çok daha etkileyici bir kombine sahip olabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan Butiko Küpe Modelleri

Kişisel tarzının için mükemmel bir görsel tamamlayıcı olma görevi üstlenen Butiko el yapımı küpe modelleri, alışılmışın dışında tasarımları keyifli bir şekilde taşımanızı sağlar. Zarif, modern ve ilgi çekici tasarımlara sahip Butiko küpe modelleri, giyim ve aksesuarlarınızla mükemmel bir uyum sağlar.

Dilediğiniz Ürüne Kolayca Sahip Olun

Kullanıcıları özgün tasarım konseptlerine sahip el yapımı ürünlerle Buluşturan Butiko, her zaman doğal ve etkileyici bir deneyim yaşama fırsatı sunar. El yapımı Butiko ürünleri, kullanıcının hikayesine ortak olması için her aşamadan özenle üretilir ve yolculuğuna çıkar. Siz de beğendiğiniz Butiko ürünlerini hızlı, kolay ve avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sırala:
149,00TL 74,50TL
ÜRÜN ADI: By-Kuş Serisi/ KüpeTEKNİK ÖZELLİKLER:  Kalıp İçi Döküm, Elle Şekillendirme Çamur..
149,00TL 74,50TL
ÜRÜN ADI: By-Kuş Serisi/ KüpeTEKNİK ÖZELLİKLER:  Kalıp İçi Döküm, Elle Şekillendirme Çamur..
149,00TL 74,50TL
ÜRÜN ADI: Titonya Serisi/ KüpeTEKNİK ÖZELLİKLER:  Kalıp İçi Döküm, Elle Şekillendirme Çamu..
149,00TL 74,50TL
ÜRÜN ADI: Wave Serisi/ KüpeTEKNİK ÖZELLİKLER:  Kalıp İçi Döküm, Elle Şekillendirme Çamur :..
1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Butiko © 2021