Bileklik

Tarz ve kombinleri başarılı bir şekilde tamamlayan bileklik modelleri, değişen taşlar ve madenlerden üretilir. Doğanın saflığını taşıyan Butiko bileklik serileri, zarif tasarım özellikleri ve ergonomik yapıları sayesinde etkileyici ve rahat bir aksesuar tercih eden kullanıcılar için ideal özellikler barındırır. Agnes, Pinus, Titonya ve Ying Yang gibi bileklik modellerinin yer aldığı kategoride mitolojik, mistik ve modern hatlara sahip ürünleri inceleyebilirsiniz.

Butiko ile Farkınızı Ortaya Koyun

Sıradan aksesuarlardan sıkılan ve özgün tasarımları tercih eden kullanıcılar için ideal seçenekler sunan Butiko bileklik modelleri, tarzınızı göstermenin harika bir yoludur. Üstelik tamamen doğal malzemeler kullanılarak elle üretilen Butiko bileklik ve aksesuar ürünleri, insan ve çevre sağlığına zarar verecek maddeler içermez. Butiko.com adresinde yer alan farklı modeller arasından dilediğinizi seçerek hemen uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Aksesuar Keşfedin!

Farklı fikirlerden ve olgulardan ilham alan Butiko, özgün bir hikaye ve tasarıma sahip ürün serileriyle öne çıkar. Küpe, bileklik ve kolye gibi ürünlerde yer alan bu hikayeler, tarzınızı çok yönlü bir şekilde yansıtmanıza olanak tanır. Beğendiğiniz Butiko bileklik modellerini, aynı seriye ait küpe ve kolye ürünleriyle bir araya getirebilir, tarzınıza mükemmel bir dokunuş yapabilirsiniz.Sırala:
189,00TL 94,50TL
ÜRÜN ADI: Agnes Serisi/ BilezikTEKNİK ÖZELLİKLER:  Kalıp İçi Döküm, Elle Şekillendirme Çam..
189,00TL 94,50TL
ÜRÜN ADI: Pinus Serisi/ BilezikTEKNİK ÖZELLİKLER:  Kalıp İçi Döküm, Elle Şekillendirme Çam..
189,00TL 94,50TL
ÜRÜN ADI: Titonya Serisi/ BilezikTEKNİK ÖZELLİKLER:  Kalıp İçi Döküm, Elle Şekillendirme Ç..
189,00TL 94,50TL
ÜRÜN ADI: Titonya Serisi/ BilezikTEKNİK ÖZELLİKLER:  Kalıp İçi Döküm, Elle Şekillendirme Ç..
189,00TL 94,50TL
ÜRÜN ADI: Yin Yang Serisi/ BilezikTEKNİK ÖZELLİKLER:  Kalıp İçi Döküm, Elle Şekillendirme ..
1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Butiko © 2021